איך מגדירים חשבון בסקייפ וטיפים להפעלה נבונה

הגדרות חשבון ופרופיל – התאימו את סקייפ כרצונכם

לאחר שהורדתם את סקייפ והתקנתם אותה על המחשב שלכם, תוכלו להתאים את הגדרות החשבון ואת הגדרות הפרופיל שלכם על פי העדפותיכם.

היכנסו לסקייפ (במקביל לכניסה עם שם המשתמש שלכם בסקייפ תוכלו להיכנס עם חשבון מיקרוסופט שלכם עמו תוכלו להיכנס גם להוטמייל, אאוטלוק, מסנג'ר וסקיידרייב) והתחילו לתאים אותה כפי שרק תרצו.

קביעת הסטטוס שלכם

בכדי שאחרים יוכלו להבין האם אתם פנויים או עסוקים, תוכלו להתאים את סטטוס הסקייפ שלכם באמצעות לחיצה על החץ הקטן שלצד הסטטוס הנוכחי המופיע ליד שם המשתמש שלכם:

הגדרת חשבון סקייפ

לאחר מכן, תוכלו לבחור מהרשימה את הסטטוס המתאים ביותר לאותו הרגע.

 

שינוי תמונת הפרופיל, צלילי סקייפ ויתר פרטי הפרופיל

בכדי לשנות את תמונת הפרופיל שלכם ואת צלילי סקייפ, בחרו בלשונית 'סקייפ' מהתפריט ולאחר מכן בחרו 'פרופיל'. התפריט שיפתח בפניכם יאפשר לכם לשנות את תמונת הפרופיל שלכם, לשנות את צלילי סקייפ שלכם או לערוך את יתר פרטי הפרופיל שלכם.

בכדי לערוך את הפרופיל עצמו תוכלו גם להקיש ישירות על שם המשתמש שלכם:

עריכת חשבון משתמש בסקייפ

לאחר שתיכנסו למסך עריכת הפרופיל תוכלו להזין הודעות מצב רוח אותה יוכל לראות כל מי שיצפה בכם כאיש קשר, תוכלו לשנות או להזין מספר טלפון נייד, מספר טלפון בבית, מספר טלפון במשרד, לשדרג את החשבון שלכם ולמעשה לערוך את כל פרטיכם האישיים כפי שתרצו שיופיעו בפרופיל שלכם (במידה ואתם רואים רק חלק מהפרטים הקישו פשוט על אפשרות 'הצג פרופיל מלא' מתחת לשדות מספרי הטלפון).

שינוי שפה בסקייפ

במידה והחלטתם לשלוט בשפה האינדונזית, או שמא בתהליך ההתקנה בחרתם בשפה שפחות נוחה עבורכם כעת, תוכלו להחליף בקלות את שפת הממשק של סקייפ.

מהתפריט הראשי בחרו בלשונית 'כלים' ובאפשרות 'שנה שפה' מהתפריט שייפתח. כעת, תוכלו לבחור בכל שפה בה תהיו מעוניינים:

בחירת שפה לתוכנת סקייפ

זהו! כעת התאמתם את סקייפ באופן אישי על פי העדפותיכם ותוכלו להשתמש בה ביתר כיף והנאה! בהצלחה!

הורדות בחינם