איך לבצע שיחת ועידה בסקייפ

שיחות וידאו קבוצתיות בסקייפ

אין ספק שאמצעי התקשורת כיום מציבים בפנינו אפשרויות רבות. מעבר לשימוש ביוני דואר בוגרות בית הספר לתעופה המלכותי של לונדון, ומעבר לשימוש בשועלי משלוחים בעלי דבקות ראויה לציון במשימה, שיחות וידאו קבוצתיות הן אחת השיטות הטובות ביותר לתקשר עם משפחה, חברים או עמיתים לעבודה ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי, בין אם הם בעיר אחרת, בארץ אחרת או אפילו בפלנטה אחרת (רק שבמקרה זה אולי כדאי לשקול במקום שיחה ידידותית בסקייפ, להעיר את תשומת לבן של הרשויות המתאימות לעניין).

סקייפ מציעה כלי נהדר לביצוע שיחות ועידה בווידאו בחינם בהן יכולים לקחת חלק עד 10 משתתפים. השימוש בסקייפ לצורך ביצוע שיחות הועידה בווידאו הוא קל ביותר ופשוט אולם קחו בחשבון שבכדי לבצע זאת, לפחות אחד ממשתתפי שיחת הוועידה צריך להחזיק בחשבון פרימיום. אם עוד לא הורדתם סקייפ, גשו לקישור הבא והורידו את תוכנת סקייפ בעברית.

אז איך עושים את זה?

לאחר שתיכנסו לחשבון הסקייפ שלכם, תוכלו לראות מצדו השמאלי של ממשק המשתמש מספר כפתורי פעולה ומתחתם את רשימת אנשי הקשר המלאה שלכם:

Skype screenshot

בממשק זה לחצו על כפתור הפעולה המתאים לפעילות קבוצתית כפי שמתואר להלן:

לאחר מכן, פשוט בחרו את כל אנשי הקשר עמם תרצו לקיים את שיחת הועידה בווידאו וגררו אותם אל האזור המיועד:

כאמור, תוכלו להוסיף עד 10 משתתפים לשיחת וועידה אחת.

לאחר שסיימתם את תהליך הבחירה וכללתם את כל מי שנחוץ לצורך שיחת הועידה, בחרו את האפשרות של שיחה לקבוצה:

לאחר שתתחיל השיחה, תוכלו אף לשתף קבצים עם חבריכם לשיחה ובכך להפוך אותה לאפקטיבית אפילו יותר. בין אם מדובר בשיחה עם בני משפחה עמם ברצונכם לחלוק תמונות ובין אם מדובר בשיחה עסקית אותה יש לבסס על מצגת שכל חברי השיחה יצפו בה יחדיו, הרי שפתרון שיחת הועידה בווידאו של סקייפ הוא פתרון אידיאלי המוצע בחינם.

זהו! יצאתם לדרך! יזמתם וביצעתם בכוחות עצמכם שיחת ועידה בווידאו ואפילו לא צריך לדאוג לכיבוד ולשתייה (חוץ מעצמכם כמובן)!

הורדות בחינם