איך מתקינים את סקייפ על המחשב בפשטות ובחינם

בכדי להוריד את סקייפ תצטרכו לעבור תהליך התקנה קצר ופשוט (שהופך אף לפשוט יותר בעזרת מדריך זה). לאחר התקנת התוכנה תוכלו להתחיל לבצע שיחות בחינם, לבצע שיחות ועידה בווידאו בחינם ובאופן כללי, ליהנות מיכולותיה של סקייפ.

אז איך עושים את זה?

לאחר שתורידו מהאתר את קובץ ההפעלה של סקייפ Skypesetup.exe פשוט הפעילו אותו. אגב, קובץ הפעלה זה מגיע גם בגרסאות למק, ללינוקס וגם ל-ווינדוס.

לאחר הפעלתו יקבל את פניכם המסך הבא:

במסך זה בחרו באפשרות Run או הפעל (בהתאם לשפה בה מוגדר הממשק שלכם).

תהליך ההתקנה של סקייפ מאפשר לכם לבחור את שפת ההתקנה ואת השפה בה תופעל התוכנה. ממשק ההתקנה של סקייפ ימליץ לכם באופן אוטומטי על השפה בו תופעל התוכנה. מובן שתוכלו לשנות שפה זו גם לאחר התקנת סקייפ והפעלתה:

לאחר שתבחרו בשפה המתאימה לכם בחרו בכפתור האישור. אישור זה גם מהווה אישור לכך שקראתם את תנאי השימוש של סקייפ ואת מדיניות השימוש של סקייפ וכי אתם מסכימים לכך.

שימו לב לכך שתהליך ההתקנה מבקש מכם רשות להגדיר את Bing כדף הבית שלכם. מובן שתמיד אפשר להגדיר מנוע חיפוש אחר כברירת מחדל או כל דף אחר, אבל חוסר תשומת לב לסעיף זה יכולה לעצבן מעט לאחר מכן כאשר תגלו לפתע שבעת הפעלת הדפדפן יופיע פתאום Bing במקום דף הבית שהגדרתם קודם לכן.

ברגע שהגעתם למצב זה:

התקנת סקייפ מסך שלישי

מצבכם טוב ואתם כמעט בסיומו של תהליך ההתקנה של סקייפ. שימו לב ששלב זה יכול לקחת מספר דקות.

לאחר שלב זה תודיע לכם התוכנה שהיא מפעילה את עצמה:

התקנת סקייפ - מסך השהייה

עם סיום ההתקנה והפעלת התוכנה, היא תבקש מכם להשלים עוד שני שלבים קצרים:

התקנת סקייפ - מסך סיום

 

השלב האחד כרוך בבדיקות קול, בדיקות וידאו וכו'.

השלב האחר כרוך בהוספת תמונת פרופיל. תוכלו לדלג על שלב זה, להגדיר בשלב מאוחר יותר תמונת פרופיל ופשוט להתחיל להשתמש בסקייפ.

 

זהו! התקנתם בהצלחה את סקייפ על המחשב שלכם. עכשיו תוכלו לבצע שיחות בחינם, שיחות ועידה בווידאו בחינם וליהנות מיכולותיה של סקייפ!

בהצלחה!

 

צפו בוידאו הבא שאורכו רק רבע שעה ולמדו צעד אחר צעד על תהליך ההתקנה:

 

הורדות בחינם